Bu eğitim serimizde corona render ile iç mekan görselleştirme tekniklerini öğreniyoruz. Kaplama ışık render ile kaliteli görselleştirme nasıl yapılır öğrenmek isterseniz bu eğitim serisi size göre. Özellikle V-Ray kullanıcısı iseniz ve Corona Render’da iç mekan görselleştirmesi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız bu seri  tam size hitap ediyor.

8 Farklı Sahne 8 Farklı aydınlatma tekniği

Bu eğitim serisi Corona Render 5.0 ve 3ds max 2018 ile hazırlanmıştır. Ancak sahnelerin 3ds max 2015 formatı pakete eklenmiştir.

Toplam 17,5 Saatlik Eğitim

Beraberinde toplam 1888 adet V-Ray Render iç mekan sahnesi hediye. Ayrıca eğitimler içinde bu V-Ray Sahnelerini Corona Render’a tek tıkla convert (dönüştürme) işlemini ve sahnelerinize modelleri kolayca kopyala/yapıştır ile alabilmenizi anlatan bonus dersle birlikte geliyor. 10 Dakikada sahneniz hazır.

Buradaki teknikleri de kullanarak 10 Dakika’da iç mekan görselleştirmesi nasıl yapılır ? Öğrenmek isterseniz hepsi ve daha fazlası bu serinin içinde.

Satın alma sonrasında Gmail hesabınızı siteye “üye olurken kullandığınız” bize bildirmeniz gerekiyor. Eğitim serisi 1 kişiye yöneliktir.

Hediye Sahnelerin ön izlemelerine bakmak isterseniz : Arşiv Boyutu Toplam 120 GB

660 Adet Hazır V-Ray İç Mekan Sahnesi (Kaplama ve Işıkları Hazırdır)  40 GB

https://drive.google.com/open?id=1dudx4wRzulsh7re7XYYNKDgvO-2sWpiT

 

1222 Adet Ev Geliştirme Hazır V-Ray İç Mekan Sahnesi (Kaplama ve Işıkları Hazırdır) 80 GB

 

https://drive.google.com/drive/folders/1nHmRPcrLPi2Kp9Q5ubkvjYfdN3nfLDlA?usp=sharing

 

Corona Render iç mekan serimizden render sonuçları :

 

corona_mini_daire_1_Post_2

 • Author’s gravatar
  esuerdemlik
  12 ay ago

  İzzet Alşan ile 2012 yıllarında ilk kez yolum kesişti. Kendisinin verdiği, 20 adet eğitim seti edinmişim şimdiye dek. Kendisi hem çok iyi bir eğitmen hem de çok nezih, dürüst, yardımsever biri. Piyasa eğitimcilerinden değil kesinlikle. Her setinde konuyu öğrenmeniz için derinlemesine nedeni ile anlatır, ezberci metodu yoktur. Takıldığınız yerde kendisi hızla dönüş yapar. Hatta eğitimle ilgili olmasa dahi gruplarında sorulan, her sorunun çözümü için ayrıca uğraşır. Her eğitimi su gibi akar. Yüzde yüz keyifle öğrenme garantisi diyebilirim.

  • Author’s gravatar
   izzet
   11 ay ago

   Ben teşekkür ederim Ece hanım. 2012’den beri eğitimlerimize olan güveniniz ve desteğiniz için çok teşekkürler. Azıcık faydam olduysa ne mutlu bana. Tekrardan teşekkürler yorumunuz için.

 • Author’s gravatar
  açelya
  11 ay ago

  İzzet Bey’den ilk kez eğitim seti satın aldım. Corona renderı hiç bilmiyordum. Bu eğitim setiyle gözümde büyüttüğüm bir çok konunun ne kadar kolay olduğunu anladım. Eğitim çok akıcı ve anlaşılır. Kesinlikle sıkıcı bir anlatım tarzı yok. Eğitim setindeki hazır modeller çok kaliteli. Bu modelleri başka bir yerden satın almak çok daha pahalı. Eğitim içeriği ve modellerden çok memnun kaldım. Ayrıca İzzet Bey sorduğum her soruya sağ olsun anında geri dönüş sağladı. Diğer eğitim setlerinizi de dört gözle bekliyorum. Emeğinize sağlık, her şey için çok teşekkürler.

  • Author’s gravatar
   izzet
   11 ay ago

   Çok teşekkürler Açelya hanım. Gerçekten kısa sürede çok hızlı ilerlediniz. Ellerinize sağlık. Yorumunuz için de çok teşekkürler. Yeni setler de yolda 🙂

 • Author’s gravatar
  muratcanyeniarastasarim
  11 ay ago

  İzzet Bey, gerçekten çok faydalı bir eğitim seti hazırlamışsınız. İnceleyen arkadaşların tereddütsüz almalarını tavsiye ederim. Set’i temin ettikten sonra ki soru-cevap desteğiniz gayet memnun etti. Emeğinize sağlık, böyle bir set hazırladığınız için çok teşekkür ederim.

  • Author’s gravatar
   izzet
   11 ay ago

   Allah razı olsun çok teşekkürler Murat bey faydalı olabildiysem ne mutlu

 • Author’s gravatar
  rizadurmus
  11 ay ago

  Sıfırdan başladığım 3d max ve corona render eğitimine İzzet hoca sayesinde baya ilerlettim.Sizde iyi renderlar almak istiyorsanız mutlaka alın . Ayrıca İzzet hocamıza da ayrı bir parantez açmak isterim. Kolay ve anlaşılır anlatımı ve her soruya cevap verip yardımcı oluyor. Kendisine teşekkür ediyorum. Allah razı olsun…

 • Author’s gravatar
  Melike E
  10 ay ago

  Eğitim setini henüz bitirmedi devam ediyorum ama çok başarılı, ellerinize sağlık. Anlatımı nokta atışlı ve çok ideal bir hızda, hiç sıkılmadan takip edebiliyorum. Aldığım ilk render bile harika oldu. Dış mekan setinizi de bekliyoruz, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

 • Author’s gravatar
  Dilruba
  10 ay ago

  Eğitim setine devam ediyorum. Daha bitirmedim ama o kadar ,anlaşılır, gereksiz bilgiye boğmadan hazırlanmış ki eğitimi tamamen bitirmeyi bekleyemedim:) Programı doğru şekilde ve sıkılmadan öğrenmek istiyorsanız, bu seti almalısınız.

  Soru-cevap desteği için de ayrıca teşekkür ederim.
  Emeğinize sağlık.

 • Author’s gravatar
  BURAK3855
  6 ay ago

  Bende eğitim setini henüz bitirememiş olsam da İzzet hocamdan aldığım diğer 4-5 eğitim seti gibi kesinlikle çok açık ve akıcı anlatım için teşekkür ediyorum bu kadar kaliteli sonuca ulaşabileceğimiz başka bir eğitim cd si görmemiştim bu işe gerçekten merakı olan herkese tavsiye ederim hocamdan devamını bekliyoruz bizde her seferinde kendimizi yeniliyoruz iyi çalışmalar dilerim.

Yorum yapmak ister misiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu eğitim setimiz özellikle V-Ray Render kullanıp, Corona Render'da da iç mekan konusunda uzmanlaşmak isteyen kullanıcılar için uygundur.
Ödeme yaptıktan sonra Gmail adresinizi bize bildirmeniz durumunda, sizi Google Cloud'a ekliyoruz. Sonrasında adresinize otomatik olarak gelen maillerden, eğitim setlerini ve arşivleri indirebilirsiniz.
Evet. Paketle birlikte 1888 Adet Hazır V-Ray Render iç mekan sahneleri hediye olarak geliyor. Toplamda boyutu 140 GB civarındadır.
Evet. En azından temel seviyede 3ds Max bilmeniz gerekmektedir. Eğer 3ds max bilmiyorsanız, Youtube daki 3ds Max 2018 Baştan Sona Eğitim Setimizi incelemenizi öneririz.

700,00 TL

Corona Render İç Mekan Uzmanlık Eğitim Serisi
 • Corona Render Versiyon 5-6
 • Güncellenen İçerik
 • Ücretsiz Destek
 • Eğitimlerde Kullanılan Sahneler
 • 1888 Adet V-Ray İç Mekan Sahnesi
 • 3ds Max 2015 ve 2018 Versiyonlar
 • 45 Adet Satıldı
 • 7 Yorum
 • 1072 Görüntülenme

56 adet stokta

Özellikler

Son Güncelleme: 27 Kasım 2021
Yayın Tarihi: 29 Kasım 2020
Etiketler: corona iç mekan eğitim seti , corona render , corona render eğitim seti , corona render iç mekan ,