Corona Render İç Mekan Eğitim Serisi

(9 müşteri incelemesi)

1,000.00

Corona Render İç Mekan Eğitim Serisi

Kategoriler:

Açıklama

Bu eğitim serimizde corona render ile iç mekan görselleştirme tekniklerini öğreniyoruz. Kaplama ışık render ile kaliteli görselleştirme nasıl yapılır öğrenmek isterseniz bu eğitim serisi size göre. Özellikle V-Ray kullanıcısı iseniz ve Corona Render’da iç mekan görselleştirmesi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız bu seri  tam size hitap ediyor.

8 Farklı Sahne 8 Farklı aydınlatma tekniği

Bu eğitim serisi Corona Render 5.0 ve 3ds max 2018 ile hazırlanmıştır. Ancak sahnelerin 3ds max 2015 formatı pakete eklenmiştir.

Toplam 17,5 Saatlik Eğitim

Beraberinde toplam 660 adet V-Ray Render iç mekan sahnesi hediye. Ayrıca eğitimler içinde bu V-Ray Sahnelerini Corona Render’a tek tıkla convert (dönüştürme) işlemini ve sahnelerinize modelleri kolayca kopyala/yapıştır ile alabilmenizi anlatan bonus dersle birlikte geliyor. 10 Dakikada sahneniz hazır.

Serinin 8. Sahnesi tamamlanmış ve seriye eklenmiştir. 8. Eğitim : Corona Render ile Modern Daire (Oturma Odası + Mutfak + Yatak Odası)

Buradaki teknikleri de kullanarak 10 Dakika’da iç mekan görselleştirmesi nasıl yapılır ? Öğrenmek isterseniz hepsi ve daha fazlası bu serinin içinde.

Satın alma sonrasında Gmail hesabınızı siteye “üye olurken kullandığınız” bize bildirmeniz gerekiyor. Eğitim serisi 1 kişiye yöneliktir.

Hediye Sahnelerin ön izlemelerine bakmak isterseniz : Arşiv Boyutu Toplam 120 GB

660 Adet Hazır V-Ray İç Mekan Sahnesi (Kaplama ve Işıkları Hazırdır)  40 GB

https://drive.google.com/open?id=1dudx4wRzulsh7re7XYYNKDgvO-2sWpiT

 

1222 Adet Ev Geliştirme Hazır V-Ray İç Mekan Sahnesi (Kaplama ve Işıkları Hazırdır) 80 GB

 

https://drive.google.com/drive/folders/1nHmRPcrLPi2Kp9Q5ubkvjYfdN3nfLDlA?usp=sharing

 

Corona Render iç mekan serimizden render sonuçları :

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank

Corona Render İç Mekan Eğitim Serisi için 9 inceleme

 1. mahir (doğrulanmış kullanıcı)

  çok verimli ve çok faydalı izzet hoca iyi anlatıyor. ve 3d okulunun farkı tüm kaynakları ve içerikleride veriyor olması çok değerli ben çok memnun kaldım.

 2. Koray (doğrulanmış kullanıcı)

  Gerçekten çok faydalı bir eğitim seti. Alacak arkadaşlar pişman olmayacaktır. İzzet hoca çok net ve detaylı anlatmış. Herzaman elinizin altında bulunması gereken bir set.

 3. EKREMYAZGAN (doğrulanmış kullanıcı)

  Ortada gerçekten büyük bir emek var. Allah razı olsun hocam.
  Elinize emeğinize sağlık..
  İzzet Hocamın tüm setlerini takip ediyorum. Corona Render İç Mekan Eğitim Serisi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak niteliktedir.
  Tavsiye ederim..

 4. Merve (doğrulanmış kullanıcı)

  Corona Render’ ı öğrenmeyi ve kendini geliştirmek isteyen arkadaşların bir an bile şüphe etmesine gerek olmayan bir eğitim seti.Sıfırdan başlayıp kaliteli render alabiliyorsunuz.Bunun yanında İzzet Hoca’nın anlatım sırasında çeşitli kaynak içeriklerini de söylüyor olması,sahnedeki yaptığı tüm işlemleri açıklıyor olmasını da ben çok beğendim.Bu eğitim setini ve bu kadar emeğinizi ulaşılabilir fiyatlarda paylaştığınız için tekrardan teşekkür ederim 🙂

 5. Zehra

  Emekle hazırlanmış bu detaylı ve faydalı seti düşünmeden alabilirsiniz. İzzet hocaya gönülden yaptığı bilgi paylaşımları için teşekkürler

 6. bora (doğrulanmış kullanıcı)

  Gerçekten çok başarılı bir set İzzet hocanın müthiç anlatımıyla taçlanıyor.Kesinlikle alınması gerekiyor özellikle vrayden coronaya geçiş yapmak isteyen kullanıcılar için kaçırmamanız gereken bir fırsat.Açıkcası her noktayı dikkatle dinlemek gerek .

 7. Ertunc (doğrulanmış kullanıcı)

  Vray için setlerinde almıştım hiç pişman değildim aldığı ücretin hakkını veriyor… Bu eğitim setide şu an için öyle verdiğimiz bu ücreti zaten bir işte öğrendiklerimiz sayesinde çıkarıyoruz onun için ben çok memnunum teşekkürler

 8. Yunus Emre Ötken (doğrulanmış kullanıcı)

  Merhaba;
  Arkadaşlar öncelikle Corana Render için hangi seviyede olursanız olun tam size göre bir eğitim seti gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Bu eğitim setinden sonra aldığınız render kalitesini kendiniz şahit olacaksınız inşAllah
  Değerli İzzet Alşan Üstadım sadece eğitim setini değil, yılların birikimi ve tecrübesini aktarmış emekleri için çok teşekkür ederim. Çok keyif aldım ısrarla tavsiye ederim. :))

 9. thr (doğrulanmış kullanıcı)

  Piyasada bulunan online eğitimler arasında en iyisi bence. Öğretilen teknikler ile eğitim sonunda iç mekan görsellerinizde gözle görülür değişiklikler meydana geliyor. Ayrıca takıldığınız yerlerde İzzet Bey sorulara cevapta veriyor.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir