İndirim!

3ds Max, Vray Render İle Dış Cephe Render

(4 müşteri incelemesi)

100.00 0.00

3ds Max, Vray Render İle Dış Cephe Render Eğitim Seti

Ticari işlerinizde hızlı ve etkili render alıp sonrasında Photoshop’ta süsleyerek müşterilerinize kaliteli sunumlar yapın.

Stok kodu: 3DO3 Kategoriler: Etiketler: , ,

Açıklama

 

3ds Max, Vray Render İle Dış Cephe Render Eğitim Seti

 • Autodesk 3ds Max
 • Vray Render
 • Photoshop
 • 4.30 Saatlik Türkçe Video
 • 1GB’lık Hediye 3D Arşiv

Bu eğitim setimizde iki farklı binanın kaplama, ışık, render ve photoshop’ta düzenlemesini gösterilmiştir.Dersler modelleme eğitimini içermemektedir.Eğitim seti ücretli olduğundan kullanıcıların tamamen kişisel kullanımları ve faydaları için hazırlanmıştır.Dolayısı ile bu setimizin videoları; şifreleme metodu ile şifrelenmiş olup, her kullanıcı yalnızca 1 bilgisayarda aktif hale getirebilir.

 

Eğitim setimiz ile ilgili yorumlar için :

3ds Max,Vray Ve Photoshop İle Dış Cephe Render Eğitim Seti : 1

 

 Örnek Ders Videosu :

 

 

Dış Cephe Render Eğitim Seti 1’in Amacı : Eğitim setimizdeki amaç;  3ds max ve vray’e yeni başlamış kullanıcılara, hızlı render almanın taktiklerini göstermek ve sonrasında alınan renderların photoshop’ta düzenlenerek sunum haline getirmek ve özellikle ticari çalışmalar’da hızlı ve etkili renderlar elde ederek , bu sayede müşteriyi memnuniyetini kazanmak amaçlanmıştır.

 

 

Eğitim sonucunda elde edilecek renderlar :

3ds max Kaplama, aydınlatma ve render işleminden sonra elde edilen renderlarımız ve Photoshop’ta post prodüksiyon aşamasından sonra elde ettiğimiz render larımızı öncesi ve sonrası şeklinde görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

3ds Max, Vray Render İle Dış Cephe Render için 4 inceleme

 1. hatice.ogultekin.27

  kaplama ve render anlamında çok şey öğrendiğim bir eğitim seti. kesinlikle herkese tavsiyemdir 🙂

 2. eda274 (doğrulanmış kullanıcı)

  Eğitim setinizi izleyerek bire bir uyguladım.Gereksiz detaylara takılmadan malzeme, ışık ve render konusunda oldukça bilgilendim. Özellikle Photoshop ile ilgili hiç bir şey bilmememe rağmen eğitim setiniz sayesinde programa ihtiyacım olduğu kadarıyla hakim oldum. Çok teşekkür ederim, emeğinize sağlık…

  • 3dokulu

   Çok sevindim Eda hanım faydalı olmasına 🙂

 3. hüseyin gül

  dış mekan üzerinde hazırlanmış çok güzel bi set. gereksiz bilgilere değenilmemiş, akıcı bi anlatım , püf noktalar, özellikle post pro. aşaması harika …
  herkesin kütüphanesinde olması gereken bi eğitim seti.?

  teşekkürler…. izzet hocam böyle bi eğitim seti için.

 4. veysel delen (doğrulanmış kullanıcı)

  Herkese tavsıye edebiliceğim bir set izzet alşan hocama tesekkur ederim böyle bir set hazırlayıp bize sunduğu için.Verdiginiz ücret kuruşuna kadar hak ediyor hatta ucuz bile.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir